Kluczem udanej sprzedaży
jest kreatywność

Nieruchomości to nie praca, a nasza pasja

80% naszych ofert pochodzi z rekomendacji zadowolonych klientów


SPRZEDAJ Z NAMI SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl


Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl


Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl

Aleksandra Czerniakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl

Justyna Jeleń
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl

Pomagamy deweloperom
sprzedawać szybciej

Wiemy, że prawdziwa sprzedaż inwestycji deweloperskich to złożony proces - dlatego działamy od A do Z.
Przygotowujemy strategię, procesy i wdrażamy narzędzia IT, a na koniec - sprzedajemy.