GRUNTY I NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNE

1 387 m2 / Machowino koło Ustki

Cena: 140 000 zł
Zapraszam na prezentację
Paulina Białobłocka

.mobile600 253 149

1136 m2 / Wrzeście koło Słupska

Cena: 145 000 zł
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418
1003 m2 / Bierkowo koło Słupska
Cena:
145 000 zł
Zapraszam na prezentację
Marcin Piętka
.mobile
731 696 321
1 469 m2 / działka  13ha  / Wolinia
Cena:
6 000 000 zł
Zapraszam na prezentację
Marcin Piętka
.mobile
731 696 321

18 684 m2 / Dobra, Pomorskie

Cena: 2 800 000 zł
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418
7009 m2 / MPZP / Słupsk, ul. Szczecińska
Cena:
5 691 100 zł netto
Zapraszam na prezentację
Marcin Piętka
.mobile
731 696 321
15.890 m2 / MPZP / Słupsk, ul. Fińska
Cena:
2 146 000 zł netto
Zapraszam na prezentację
Marcin Piętka
.mobile
731 696 321

1125 m2 / Słupsk, ul. A. Mickiewicza

Cena: 2 199 999 zł netto
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418
400 m2 / Słupsk, ul. Lutosławskiego
Cena:
2 100 000 zł brutto
Zapraszam na prezentację
Marcin Piętka
.mobile
731 696 321
1429m2 / 2 domy po 50 m2 / Jezierzany
Cena: 700 000 zł brutto
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418
5,682 ha / Miłocice / koło Miastka
Cena: 650 000 zł brutto
Zapraszam na prezentację
Marcin Piętka
.mobile
731 696 321
1052 m2 / Sławno ( zachodniopomorskie )
Cena: 1 500 000 zł brutto
Zapraszam na prezentację
Marcin Piętka
.mobile731 696 321

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl