MIESZKANIA I DOMY

45 m2 / 2 pokoje / Słupsk, ul. Komorowskiego

Cena: 339 000 zł
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418

175 m2 / działka 670 m2 / Cewice koło Lęborka

Cena: 770 000 zł
Zapraszam na prezentację
Justyna Jelonek

.mobile796 220 031

59,7 m2 / Kobylnica, ul. Marii Konopnickiej

Cena: 550 000 zł
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418

54,3 m2 / 3 pokoje / Ustka, ul. Słowiańska

Cena: 625 000 zł
Zapraszam na prezentację
Paulina Białobłocka
.mobile
600 253 149

110 m2 + antresola 21 m2 / Ustka centrum

Cena: 1 150 000 zł
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418

199 m2 / działka 2730 m2 / Bierkowo koło Słupska

Cena: 1 070 000 zł
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418

210 m2 / działka 1006 m2 / Warszkowo

Cena: 799 000 zł
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418

41 m2 / 1 pokój / Pobłocie koło Główczyc

Cena: 129 000 zł
Zapraszam na prezentację
Justyna Jelonek

.mobile796 220 031

41 m2 / 3 piętro / Rowy

Cena: 980 000 zł
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418

159 m2 / 680 m2 działka / Dębnica Kaszubska

Cena: 360 000 zł
Zapraszam na prezentację
Justyna Jelonek

.mobile796 220 031

DOM NAD RZEKĄ

121 m2 / 101 m2 działka / Włynkówko

Cena: 750 000 zł
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418

175 m2 / 1200 m2 działka / Kępice

Cena: 948 000 zł
Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile784 587 418

280 m2 / działka 6400 m2 / Ronino

Cena: 580 000 zł
Zapraszam na prezentację
Marcin Piętka
.mobile
731 696 321

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl