DOM WOLNOSTOJĄCY 5 POKOI

Bierkowo, koło Słupska
Cena: 1 070 000 zł
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile 784 587 418
.email  aleksandra@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Miejscowość: Bierkowo
Powierzchnia: 199 m2
Powierzchnia działki: 2730 m2
Ilość pokoi: 5
Ilość łazienek: 2
Kuchnia: oddzielna

Forma własności: Pełna własność
Miejsca postojowe: Garaż + wiata
Ogrzewanie: pompa ciepła + fotowoltaika
Umeblowanie: tak
Atuty nieruchomości: lokalizacja, standard wykończenia


OPIS

Na sprzedaż atrakcyjny dom w Bierkowie o powierzchni 199m2 na działce 2730 m2. 

Nieruchomość składa się z 4 pokoi, salonu, kuchni, 2 łazienek, 2 garderób, garażu, wiaty i kotłowni. 


Ogrzewanie zapewnia efektywna pompa ciepła, a panele fotowoltaiczne o mocy 10 KW gwarantują energetyczną niezależność


Dodatkowo na terenie posesji znajduje się urokliwa altana oraz plac zabaw dla dzieci.

Zapraszam do kontaktu!
Aleksandra Czerwiakowska

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile
  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl