MIESZKANIE 2 POKOJOWE

Słupsk, ul. Zaborowska
Cena: 359 000 zł
Marcin Piętka

.mobile 731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Miejscowość: Słupsk
Powierzchnia: 49,8 m2
Kuchnia: oddzielna
Łazienka: 1
Piwnica: tak

Forma własności: Spółdzielczo własnościowe
Piętro/piętra: 4/4
Atuty: komfortowe mieszkanie, najbardziej pożądana dzielnica miasta


OPIS NIERUCHOMOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania o powierzchni 49,8 m2, zlokalizowanego na ulicy Zaborowskiej. To dwupokojowe mieszkanie znajduje się w najbardziej pożądanej dzielnicy miasta przy nowopowstającym Parku Zachodnim - zachęcającego do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kuchnia jest oddzielna, co umożliwia swobodne przygotowywanie posiłków. Dodatkowym atutem jest piwnica, która stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy.

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Forma własności to spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu.

To komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oglądanie i mieć szansę na zamieszkanie w tym wyjątkowym miejscu!


BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)


Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl


Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl


Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl