MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM

Słupsk ul. Kiepury
Cena: 590 000 zł

Zapraszam na prezentację
Justyna Jelonek

.mobile   796 220 031
.mail       justyna@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Miejscowość: Słupsk, ul. Kiepury
Powierzchnia: 55 m ²
Ilość pokoi: 3
Ilość łazienek: 1
Piętro/piętra: 0/1

Kuchnia: aneks
Ogródek: 86 m ²
Ogrzewanie: Piec gazowy, ogrzewanie podłogowe
Umeblowanie: tak
Miejsce postojowe: tak (przynależne)
Atuty nieruchomości: cicha okolica, 

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oto wyjątkowa oferta dla tych, którzy marzą o komforcie i spokoju w sercu Słupska! To mieszkanie na sprzedaż na ulicy Kiepury to prawdziwy klejnot na rynku nieruchomości.

Zapraszamy do odkrycia przestrzeni o powierzchni 55 m², która idealnie spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających. Z trzema przytulnymi pokojami, łazienką oraz funkcjonalnym aneksem kuchennym, to miejsce stworzone do życia pełnią życia.

Jednym z największych atutów tego mieszkania jest przylegający ogródek o imponującej powierzchni 86 m². To idealna oaza spokoju, gdzie można cieszyć się letnimi wieczorami w gronie rodziny czy zaproszonych gości.

Wyposażone w piec gazowy oraz ogrzewanie podłogowe, to mieszkanie gwarantuje komfort cieplny przez cały rok. Dodatkowo, miejsce postojowe przynależne do nieruchomości zapewni Ci wygodę przy poruszaniu się samochodem.

Położone na parterze w cichej okolicy, to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, jednocześnie nie rezygnując z bliskości miejskich udogodnień.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się z nami już dziś i zaplanuj swoją przyszłość w tym uroczym zakątku Słupska.

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl