ReSidence
ReceVis

Inwestycja z dobrą energią

A gdybym Ci powiedział, że...

istnieje takie miejsce, gdzie czas zatrzymuje się w miejscu?

Możesz mieć to wszystko w zasięgu swoich zmysłów!

Zapach lasu, czyste powietrze, szu, rzeki, piękne ogrody, śpiew ptaków, gwieździste niebo bez szumu świateł.

bo właśnie To miejsce jest na sprzedaż!

ZADZWOŃ!
600 253 149
731 696 321

Inwestycja w naturę

Teren sąsiadujący bezpośrednio z rzeką Strzałką i lasem - tworzy zamkniętą, intymną enklawę, która stwarza wiele możliwości rozwojowych. Piękno i urok tego miejsca oraz udogodnienia miejscowego planu zagospodarowania powodują, że można tu dodatkowo zrealizować każdą inwestycję: hotel, pensjonat, dworek, klinikę medycyny, pałac, osiedle domków, studio nagrań. Wszystko zależy od pomysłu i kreatywności.

W skład inwestycji wchodzą:
  • działki gruntu o łącznej pow. 13139 m2
  • kompleks budynków usługowo-mieszkalnych
     o łącznej powierzchni użytkowej 1054,80 m2
  • koncepcja zagospodarowania terenu i projekt budowlany

Lokalizacja - Strzelino

Miejsce idealne pod inwestycje biznesową. Bliskość natury (las,rzeka,morze). Czyste powietrze. Bliskie sąsiedztwo z "Doliną Charlotty", która co roku przyciąga dziesiątki tysięcy turystów z całego świata na festiwal "LEGENDY ROCKA".

 
13 KM DO MORZA
3,5 KM DO SŁUPSKA
3,5 KM DO "DOLINY CHARLOTTY"

BUDYNEK A

Budynek parterowy z częścią mieszkalną i usługową, częściowo podpiwniczony z charakterem zabudowy pałacowej. Obiekt został specjalnie przygotowany w stanie deweloperskim, by móc spełnić wizje przyszłego właściciela. Powierzchnia użytkowa 603m2, powierzchnia piwnic 120m2. Budynek można rozbudować o kolejne piętro.

BUDYNEK B

Dwupoziomowy budynek, bez podpiwniczenia zrealizowany w architekturze dworku z elewacją z cegły ceramicznej. Obiekt zrealizowany w wysokim standardzie wykończenia w części mieszkalnej. W części usługowej pokoje w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Część usługowa może również zostać zaadaptowana na część mieszkalną i odwrotnie. Łączna powierzchnia użytkowa 362,8 m2. 

BUDYNEK C i D

Budynek C - wolnostojący parterowy budynek przy bramie wjazdowej mogący spełniać funkcję stróżówki, portierni lub domku dla gości o powierzchni 19m2.
Budynek D - budynek gospodarczy z dwoma stanowiskami garażowymi oraz częścią gospodarczą o powierzchni 70m2.

KONCEPCYJNY PROJEKT BUDOWLANY

Wraz z nieruchomościami otrzymasz koncepcyjny projekt budowlany przygotowany specjalnie pod tą inwestycję. Łączna powierzchnia budynku wynosi 6.478 m2. Projekt budowlany z przeznaczeniem na dowolny cel: klinikę medycyny, hotel, pałac, dom szczęśliwej starości. Zapewnione w nim zostały wszelkie udogodnienia: basen rekreacyjny, baseny lecznicze, sauny, siłownia, gabinety, kuchnia z zapleczem oraz restauracja. 74 pokoje i apartamenty z łazienkami. Dodatkowo budynek posiada wydzieloną jedną kondygnację przeznaczoną na rehabilitację i SPA ( grota solna, jacuzzi, sauny, salony masażu, sala gimnastyczna)

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka

+48 731 696 321
marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska

+48 600 942 249
agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka

+48 600 253 149