MIESZKANIE W CENTRUM

67 m2/4 pokoje / Słupsk, ul. Wojska Polskiego
Cena: 390 000 zł
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile 784 587 418
.email  aleksandra@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Miejscowość: Słupsk, ul. Wojska Polskiego
Ilość pokoi:
Powierzchnia: 67 m2
Kuchnia: oddzielna

Forma własności: pełna własność
Umeblowanie: tak
Ogrzewanie: piec gazowy
Atuty nieruchomości: centrum, słoneczne

Przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się w samym sercu Słupska przy ulicy Wojska Polskiego. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Łączna powierzchnia mieszkania to 66,40m2. Do nieruchomości przynależy garaż. Cały teren jest ogrodzony, a wejście do kamienicy dodatkowo zabezpieczone bramą na prywatny kod. Mieszkanie jest nasłonecznione z dwóch stron, a dodatkowo mimo lokalizacji w centrum, bardzo ciche. Do dworca PKP oraz PKS zaledwie 2 minuty drogi piechotą.

Zapraszamy na prezentację!

Aleksandra Czerwiakowska

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)


Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl


Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl


Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl