NOWOCZESNY DOM Z GARAŻEM

138 m2/ 5 pokoi / Redzikowo, ul. Bukowa
Cena: 930 000 zł
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile 784 587 418
.email  aleksandra@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Miejscowość: Redzikowo, ul. Bukowa
Ilość pokoi:
Powierzchnia użytkowa: 138 m2
Powierzchnia całkowita: 160 m2
Powierzchnia działki: 360 m2

Forma własności: pełna własność
Umeblowanie: tak (do uzgodnienia)
Ogrzewanie: piec gazowy i koza
Kuchnia: aneks
Atuty nieruchomości: ogródek, blisko sklepów, cicha spokojna okolica

Wyjątkowy dom na sprzedaż w Redzikowie!

Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego domu w zabudowie szeregowej, który oferuje wyjątkowy komfort życia dla Twojej rodziny.

Z pięknym salonem, gdzie rozpalony kominek tworzy klimatyczny nastrój, po przestronne pokoje i funkcjonalną kuchnię - każdy zakamarek tego domu emanuje przytulnością i nowoczesnym stylem.

Z myślą o Twojej wygodzie, dom wyposażono w dwie łazienki, spiżarnię i garderobę, a także praktyczny garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Całość otacza uroczy ogródek, który stanie się wymarzonym miejscem spotkań rodzinnych.

Nie tylko wygląd zewnętrzny zachwyca - dom jest wyposażony w nowoczesne systemy ogrzewania, w tym podłogowe na parterze i w łazience na górze, zapewniając przyjemne ciepło przez cały rok.

To niezwykła oferta dla tych, którzy cenią sobie wygodę, elegancję i wysoką jakość wykończenia. Nie przegap okazji, aby zamieszkać w tym wyjątkowym miejscu!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)


Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl


Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl


Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl