DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ

120m2/ ogród 160 m2 / Kobylnica, Cisowa
Cena: 659 000 zł - TANIEJ o 40 000 zł !!!
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile 784 587 418
.email  aleksandra@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Miejscowość: Kobylnica
Zabudowa: szeregowa
Powierzchnia: 120 m2
Powierzchnia działki: 170 m2

Forma własności: pełna własność
Umeblowanie: tak
Ogrzewanie: piec gazowy
Atuty nieruchomości: cicha i spokojna dzielnica

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA

Od 12 grudnia 2023 roku do dnia 15 stycznia 2024 roku, obowiązuje cena promocyjna. Rabat w wysokości 40 tysięcy złotych! Zamiast ceny 699 000 zł - 659 000 zł. Zapraszamy do kontaktu!

Gdzie: Kobylnica
Powierzchnia: 120m2
Cena: 699 000 zł

Przedstawiamy Państwu kilkuletni dom w zabudowie szeregowej usytuowany w cichej dzielnicy domów jednorodzinnych. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, wc, łazienki, 3 pokoi, strychu do zagospodarowania, garażu wbudowanego w bryłę budynku, ogródka o powierzchni 90m2. W salonie znajduje się kominek, nadający przepiękny klimat nieruchomości. Przy każdym oknie, zamontowane są rolety antywłamaniowe.

Zapraszamy do kontaktu!
Aleksandra Czerwiakowska

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)


Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl


Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl


Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl