KAŻDY PLAN WYMAGA DOBREJ DRUŻYNY

... a mamy bardzo dobry plan !

.kariera


Jesteś osobą kontaktową i kreatywną? A może chcesz nas wspomóc swoimi umiejętnościami w inny sposób?
Mamy duże ambicje, całkiem sporo dobrych planów i drużynę, w której znajdzie się miejsce także dla Ciebie.
Zobacz, na jakie stanowiska szukamy właśnie kandydatów i co możemy Ci zaoferować.


.dołącz do drużyny

.agent nieruchomości

Poszukujemy kreatywnej, optymistycznej i komunikatywnej osoby, która chce pracować przy tworzeniu wyjątkowej marki na słupskim rynku. Jeżeli więc utrzymywanie relacji z ludźmi sprawia Ci radość, a w sprzedaży i marketingu czujesz się jak ryba w wodzie – zapraszamy do kontaktu !

Będziesz...
  • pozyskiwać nieruchomości
  • adresować nieruchomości
  • utrzymywać relacje z klientami
  • zarządzać procesem sprzedaży
  • organizować przebieg transakcji

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na maila podanego na dole strony. W treści wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska, którego dotyczy aplikacja. Dziękujemy!

Twojego wymarzonego stanowiska nie ma na powyższej liście ? Nic nie szkodzi ! I tak chętnie zapoznamy się z Twoim CV! Prześlij je do nas, a może wkrótce poznamy się osobiście.


.wyślij swoje CV

.email

PAMIĘTAJ, aby w treści maila umieścić:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego."
PAMIĘTAJ, aby w treści CV umieścić:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."