PRZYTULNE MIESZKANIE

Pobłocie / koło Główczyc
Cena: 159 000 zł

Zapraszam na prezentację
Justyna Jelonek

.mobile   796 220 031
.mail       justyna@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Miejscowość: Główczyce
Powierzchnia domu: 41 m2
Ilość pokoi: 1
Ilość łazienek: 1
Kuchnia: oddzielna

Piętro/piętra: 2/2
Ogrzewanie: miejskie
Umeblowanie: tak
Atuty nieruchomości: super cena, widok z okien  

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Mamy państwu do zaoferowania zadbaną kawalerkę o powierzchni 41 m2 w Pobłociu.

Mieszkanie słoneczne i przestronne.
W okolicy przystanek autobusowy, sklepy, apteka, przychodnia, szkoła.

  • Lokalizacja: Pobłocie,
  • Powierzchnia nieruchomości: 41 m2,
  • Balkon,
  • Duży słoneczny salon oraz kuchnia,
  • Przed blokiem znajduje się
  • Parking dla mieszkańców,
  • Do nieruchomości przynależy piwnica.

Mieszkanie dostępne od zaraz

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl