DUŻE MIESZKANIE 3 POKOJOWE

Słupsk ul. Andersa
Cena: 369 000 zł

Zapraszam na prezentację
Justyna Jelonek

.mobile   796 220 031
.mail       justyna@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Adres: Słupsk, ul. Andersa
Powierzchnia użytkowa: 57,1 m2
Ilość pokoi: 3
Ilość łazienek: 1 + toaleta
Kuchnia: oddzielna

Piętro: 4/4
Piwnica: tak - 4,2 m2
Ogrzewanie: miejskie
Umeblowanie: częściowe
Atuty nieruchomości: balkon, idealna lokalizacja, przestronne pokoje

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Szukasz swojego własnego kąta w Słupsku? To mieszkanie może być idealnym wyborem dla Ciebie!

  • 3 Pokoje - wystarczająco miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Łazienka + osobna toaleta dla wygody
  • Kuchnia oddzielna - miejsce domowych spotkań
  • Piwnica - 4,2 m² - idealna na przechowywanie rzeczy, których nie używasz codziennie

Dlaczego warto się zainteresować tym mieszkaniem:

  • Balkon - idealne miejsce na śniadanie na świeżym powietrzu
  • Bliskość do wszystkiego, czego potrzebujesz - sklepów, szkół, restauracji
  • Przestronne pokoje, które pozwalają na swobodę i wygodę


To niezła okazja! Nie czekaj zbyt długo, aby sprawdzić to mieszkanie osobiście! Zadzwoń już teraz, aby umówić się na spotkanie!

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl