DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ

Słupsk ul. Braille'a
Cena: 769 000 zł

Zapraszam na prezentację
Justyna Jelonek

.mobile   796 220 031
.mail       justyna@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Adres: Słupsk ul. Braille'a
Powierzchnia domu: 120 m²(garaż 16 m²)
Powierzchnia ogródka: 59 
Ilość pokoi: 4
Ilość łazienek: 2

Kuchnia: aneks
Balkon/taras: 11 m²
Ogrzewanie: piec gazowe / 
Umeblowanie: tak
Atuty nieruchomości: dobra lokalizacja w mieście, ogród

Odkryj Komfort w Sercu Miasta!

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w zabudowie szeregowej, który stworzony jest dla osób ceniących sobie przestrzeń, komfort i stylowy design. To niezrównane miejsce, gdzie życie nabiera nowego wymiaru.


Przestronny Ogród i Balkon: Czy jest coś bardziej relaksującego niż szum liści w ogrodzie? Nasz apartament oferuje duży, zielony ogród - idealny na rodzinne grillowanie lub popołudniowy relaks z książką. Dodatkowo, możesz cieszyć się świeżym powietrzem na przestronnym balkonie, który zapewnia niepowtarzalny widok na otaczającą okolicę.

Przestrzeń dla Twojego Komfortu: Wnętrza naszego apartamentu są starannie zaprojektowane, aby zapewnić Ci maksimum komfortu. Znajdziesz tu 4 funkcjonalne pokoje, w tym sypialnię z wygodną garderobą. To miejsce, gdzie każdy element został przemyślany, abyś mógł cieszyć się swoją przestrzenią do maksimum.

Lokalizacja w Centrum: Położenie naszego apartamentu w samym sercu miasta to kolejny atut, który sprawia, że życie staje się jeszcze wygodniejsze. Bliskość do sklepów, restauracji, parków oraz innych atrakcji sprawia, że każdy dzień staje się pełen możliwości i inspiracji.

Nie zwlekaj! Odkryj swoje nowe miejsce do życia już dziś i zapewnij sobie wyjątkowy komfort w sercu miasta. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swoją wizytę!

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl