iHOME HARMONY

Zapraszamy Ciebie do niesamowitego miejsca pod Toruniem gdzie zlokalizowaliśmy naszą inwestycję. Tutaj, w pobliżu Jeziora Kamionkowskiego i w sąsiedztwie lasu sosnowego powstają wyjątkowe 4 domy autorstwa laureata prestiżowej nagrody Obiektu 20-lecia Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP związanego z Pracownią BUKA Architektura.

Szukanie odpowiedniego miejsca na Twój dom zajęło nam ponad rok. Lokalizacja musiała być doskonała pod każdym względem: komunikacyjnym, naturalnych walorów otoczenia, wysokiej jakości powietrza. Cel został zrealizowany i tak znaleźliśmy się w:    Kamionkach Małych (15 km na północ od Torunia).

" Mottem do powstania tego wyjątkowego miejsca jest bezpieczeństwo, komfort i przytulność. Nasze domy wyposażone są w nowoczesne technologie i wyszukane rozwiązania architektoniczne, przy jednoczesnym uwielbieniu dla otaczającej przyrody. "

Paulina Białobłocka

HARMONIA

Postawiliśmy na samowystarczalność, dlatego projekty zawierają panele fotowoltaiczne, pompę ciepła i magazyn energii. Dodatkowo zaplanowaliśmy inteligentne systemy sterowania i monitoringu z każdego miejsca na świecie.

Każda posesja graniczy z lasem. Tuż za nim, w bliskiej odległości rozpościera się widok na piękne zarybione jezioro wokół którego prowadzi ścieżka spacerowo-rowerowa.

 
NATURA
FUNKCJONALNOŚĆ
INTELIGENTNY SYSTEM STEROWANIA

CZTERY DOMY
CZTERY ŻYWIOŁY

Każdy dom zaprojektowaliśmy w wyjątkowym stylu, ale wszystkie łączy funkcjonalność, ekologia i ciekawa aranżacja wnętrz. Domy mają przewidziany przestronny salon z widokiem na las, część dla gości (rodzica lub gosposi) z osobną łazienką, gabinet oraz saunę. Na piętrze znajduje się przestronna sypialnia z jacuzzi, antresola na której można zażywać relaksu zaraz po sesji w saunie, łazienka oraz garderoba.

Mieszkaj i ciesz się życiem.
Tak po prostu.


"A może do tego łódka i kąpiele o różnych porach roku?
Do Ciebie należy wybór z jakich aktywności możesz skorzystać. Czyste powietrze latem i co najważniejsze zimą, bez miejskiego smogu to niewątpliwie bardzo duży atut dla osób ceniących zdrowy tryb życia. Miejsce idealne dla obserwatorów nieba w kontekście naszego wielkiego odkrywcy."

WYBIERZ DOM DLA SIEBIE

Wspaniały, okazały, doskonały, tak można określić nasz dom. Wyjątkowy kunszt i wyczucie stylu Architekta który autorsko zaprojektował budynek, sprawia, że jest naprawdę wyjątkowy.

Doskonale doświetlony, przestronny i funkcjonalny, z panoramicznym widokiem już od samego wejścia tak można określić nasz dom. Posadowienie domu na działce sprawia, że wchodząc tuż za ogrodzenie mamy swoją prywatną enklawę.

Nasz ulubieniec, niezwykle przestronny, a jednocześnie kompaktowy. Z prywatnym drzewem. To propozycja dla osób które wolą nieco mniejszą powierzchnię przy zachowaniu uczucia przestronności.

Funkcjonalna rewelacja! Najmniejszy z naszych 4 domów, ale z innowacyjnym rozkładem pomieszczeń. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort otwartej przestrzeni i kameralnej części sypialnej.

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka

+48 731 696 321
marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska

+48 600 942 249
agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka

+48 600 253 149