iHOME HARMONY

Zapraszamy Ciebie do niesamowitego miejsca pod Toruniem gdzie zlokalizowaliśmy naszą inwestycję. Tutaj, w pobliżu Jeziora Kamionkowskiego i w sąsiedztwie lasu sosnowego powstają wyjątkowe 4 domy autorstwa laureata prestiżowej nagrody Obiektu 20-lecia Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP związanego z Pracownią BUKA Architektura.

Szukanie odpowiedniego miejsca na Twój dom zajęło nam ponad rok. Lokalizacja musiała być doskonała pod każdym względem: komunikacyjnym, naturalnych walorów otoczenia, wysokiej jakości powietrza. Cel został zrealizowany i tak znaleźliśmy się w:    Kamionkach Małych (15 km na północ od Torunia).

" Mottem do powstania tego wyjątkowego miejsca jest bezpieczeństwo, komfort i przytulność. Nasze domy wyposażone są w nowoczesne technologie i wyszukane rozwiązania architektoniczne, przy jednoczesnym uwielbieniu dla otaczającej przyrody. "

Paulina Białobłocka

HARMONIA

Postawiliśmy na samowystarczalność, dlatego projekty zawierają panele fotowoltaiczne, pompę ciepła i magazyn energii. Dodatkowo zaplanowaliśmy inteligentne systemy sterowania i monitoringu z każdego miejsca na świecie.

Każda posesja graniczy z lasem. Tuż za nim, w bliskiej odległości rozpościera się widok na piękne zarybione jezioro wokół którego prowadzi ścieżka spacerowo-rowerowa.

 
NATURA
FUNKCJONALNOŚĆ
INTELIGENTNY SYSTEM STEROWANIA

CZTERY DOMY
CZTERY ŻYWIOŁY

Każdy dom zaprojektowaliśmy w wyjątkowym stylu, ale wszystkie łączy funkcjonalność, ekologia i ciekawa aranżacja wnętrz. Domy mają przewidziany przestronny salon z widokiem na las, część dla gości (rodzica lub gosposi) z osobną łazienką, gabinet oraz saunę. Na piętrze znajduje się przestronna sypialnia z jacuzzi, antresola na której można zażywać relaksu zaraz po sesji w saunie, łazienka oraz garderoba.

Mieszkaj i ciesz się życiem.
Tak po prostu.


"A może do tego łódka i kąpiele o różnych porach roku?
Do Ciebie należy wybór z jakich aktywności możesz skorzystać. Czyste powietrze latem i co najważniejsze zimą, bez miejskiego smogu to niewątpliwie bardzo duży atut dla osób ceniących zdrowy tryb życia. Miejsce idealne dla obserwatorów nieba w kontekście naszego wielkiego odkrywcy."

WYBIERZ DOM DLA SIEBIE

HARMONY 01

Wspaniały, okazały, doskonały, tak można określić nasz dom. Wyjątkowy kunszt i wyczucie stylu Architekta który autorsko zaprojektował budynek, sprawia, że jest naprawdę wyjątkowy.

HARMONY 02

Doskonale doświetlony, przestronny i funkcjonalny, z panoramicznym widokiem już od samego wejścia tak można określić nasz dom. Posadowienie domu na działce sprawia, że wchodząc tuż za ogrodzenie mamy swoją prywatną enklawę.

HARMONY 03

Nasz ulubieniec, niezwykle przestronny, a jednocześnie kompaktowy. Z prywatnym drzewem. To propozycja dla osób które wolą nieco mniejszą powierzchnię przy zachowaniu uczucia przestronności.

HARMONY 04

Funkcjonalna rewelacja! Najmniejszy z naszych 4 domów, ale z innowacyjnym rozkładem pomieszczeń. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort otwartej przestrzeni i kameralnej części sypialnej.

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka

+48 731 696 321
marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska

+48 600 942 249
agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka

+48 600 253 149