DZIAŁKA BUDOWLANA

Bierkowo, koło Słupska / Pomorskie
Cena: 145 000 zł
Marcin Piętka

.mobile 731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Miejscowość: Bierkowo
Powierzchnia: 1003 m2
Rodzaj działki: budowlana
Forma własności: pełna własność

Uzbrojenie: w drodze
Dojazd: utwardzona
Atuty: łąka, cicha i spokojna okolica
MPZP - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna


OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż działka budowlana w Bierkowie (wkrótce Słupsk) - 5 min od centrum Słupska.

Wszystkie media w drodze.
Teren przeznaczony pod jednorodzinną zabudowę mieszkaniową.

Działka znajduję się w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Zapraszam do kontaktu!
Marcin Piętka




BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)


Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl


Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl


Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl