WOLNOSTOJĄCY DOM 7 POKOI

Warszkowo / koło Sławna
Cena: 799 000 zł

Zapraszam na prezentację
Aleksandra Czerwiakowska

.mobile   784 587 418
.mail       aleksandra@adresujemy.pl

DANE NIERUCHOMOŚCI

Miejscowość: Warszkowo / koło Sławna
Powierzchnia domu: 210 m2
Ilość pokoi: 7
Ilość łazienek: 3
Kuchnia: oddzielna

Powierzchnia działki: 1006 m2
Ogrzewanie: gazowe
Umeblowanie: tak
Atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica, wysoki standard wykończenia

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przedstawiamy Państwu urokliwy dom w spokojnej i cichej miejscowości - Warszkowo, znajdujący się 20 minut od Słupska. 5 minut od Sławna.

Dom o powierzchni 210 m2 składa się z 7 pokoi w tym przestronnego salonu z otwartą kuchnią, 3 łazienek, 3 tarasów, piwnicy oraz dużego ogrodu.

Dom posiada dwa oddzielne wejścia, co daje możliwość przekształcenia przestrzeni na osobne mieszkanie.

Działka jest ogrodzona, a na niej znajdują się liczne nasadzenia-drzewa, krzewy, kwiaty.

Zapraszam do kontaktu!
Aleksandra Czerwiakowska

BIURO SPRZEDAŻY

Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (I piętro)

Marcin Piętka
.mobile  731 696 321
.email  marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska
.mobile  600 942 249
.email  agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka
.mobile  600 253 149
.email  paulina@adresujemy.pl

Piotr Sazon
.mobile  518 072 721
.email  piotr@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile  784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl

Justyna Jelonek
.mobile  796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl