Zamieszkaj w Ustce

Jeśli marzysz o życiu nad morzem i chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki, to mieszkanie w Ustce jest dla Ciebie! Ta wyjątkowa nieruchomość na ulicy Grunwaldzka jest blisko plaży, sklepów i szkół, dzięki czemu będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, w zasięgu ręki.

W mieszkaniu znajdziesz trzy przestronne i jasne pokoje, które są idealne dla rodziny lub dla osób ceniących sobie przestrzeń. Oddzielna kuchnia i łazienka z toaletą to dodatkowy atut tej nieruchomości. A co najlepsze, wszystko jest w pełni umeblowane, więc możesz od razu zacząć cieszyć się swoim nowym miejscem!

Nie musisz się także martwić o ogrzewanie, gdyż jest ono zapewnione przez miejskie systemy. A dzięki ogólnodostępnym miejscom parkingowym, nigdy nie będziesz musiał się martwić o miejsce dla swojego samochodu.

Jest to nieruchomość w pełnej własności, która znajduje się na 2 piętrze w budynku z trzema kondygnacjami. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie spokojne i ciche miejsce do życia, a jednocześnie chcą cieszyć się wszystkimi atutami życia nad morzem.

Agnieszka Borkowska, opiekun oferty, jest do dyspozycji w celu udzielenia dodatkowych informacji i zorganizowania prezentacji nieruchomości.

Skontaktuj się z nią już dziś i zacznij swoje wakacje w nieograniczonym stylu!

Link do oferty: https://adresujemy.pl/mieszkanie-31-ustka-ul-grunwaldzka