Sonata Park - EKP deweloper

Jeśli poszukujesz spokojnego i zielonego miejsca, w którym możesz cieszyć się aktywnym stylem życia - Sonata Park w Słupsku jest właśnie dla Ciebie! Ta wyjątkowa inwestycja deweloperska oferuje doskonałą lokalizację, która połącza ciszę i spokój z dostępnością do centrum miasta. Obok osiedla znajduje się słynny Park Kultury i Wypoczynku, który stanowić będzie doskonałe miejsce do spacerów i rekreacji.

Osiedle Sonata Park jest monitorowane i otoczone zielenią, co gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie budynki zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze mieszkaniowej, oferując duże przeszklenia i obszerne balkony. Część apartamentów na ostatniej kondygnacji będzie dwupoziomowa, z przestronnymi antresolami i tarasami na dachu. Klatki schodowe zostały wyposażone w cichobieżną windę, co dodatkowo zwiększa komfort mieszkańców.

W Sonata Park znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, szkoły i przedszkola, restauracje, boiska i place zabaw, a także przystanki autobusowe. Dostępne są także miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, które można wykupić wraz z komórką lokatorską.

Nie zwlekaj i zamieszkaj w Sonata Park! Ta wyjątkowa inwestycja oferuje wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia. Skorzystaj z szansy i zamów swoje miejsce na tym niepowtarzalnym osiedlu już dziś!

Link do oferty: https://adresujemy.pl/sonata-park