NOWE MIASTO - MATBET Deweloper

Z radością prezentujemy największą inwestycję deweloperską w Słupsku, zwaną Nowe Miasto. To wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy szukają komfortowego miejsca do zamieszkania, z dostępem do wszystkich udogodnień i uciechy, jakie oferuje miasto.

Nowe Miasto jest jedyną taką inwestycją w Słupsku, oferującą doskonałą lokalizację w zachodniej części miasta, w rejonie ul. Legionów Polskich. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć łatwy dostęp do wszystkich udogodnień miejskich i szybko przemieszczać się po różnych częściach miasta.

Aktualnie w sprzedaży budynek A4, w którym znajdują się 96 komfortowych mieszkań o powierzchni od 38m2 do 64m2. Wszystkie mieszkania są wyposażone w doskonały widok na Słupsk i jego okoliczną infrastrukturę, połączone z bogactwem przyrody, co tworzy unikalne połączenie miasta i natury.

Jednym z najważniejszych aspektów naszej inwestycji jest troska o potrzeby i wygodę okolicznych mieszkańców. Dlatego zadbaliśmy o to, aby infrastruktura wokół naszych osiedli była atrakcyjna i funkcjonalna dla wszystkich. W ramach projektu powstaną wygodne drogi, bezpieczne chodniki i przestrzenie do zabawy, aktywności i wypoczynku.

Ostatecznie, nasza inwestycja w Słupsku to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy szukają komfortowego miejsca do zamieszkania, z dostępem do wszystkich udogodnień i uciechy, jakie oferuje miasto. Wraz z Nowym Miastem współtworzymy lepsze, bardziej funkcjonalne i pełne życia miejsce.

Sprawdź dostępność mieszkań: MATBET SŁUPSK