ETIUDA - EKP Deweloper

Etiuda to nowoczesny projekt deweloperski, który powstaje w Słupsku na ulicy Podgórnej. Jest to jedyna taka inwestycja w mieście, która oferuje mieszkania o różnych powierzchniach, od kompaktowych jednopokojowych aż po przestronne jednopoziomowe. Każde z nich zostało zaprojektowane z dbałością o detale i funkcjonalność, tak aby zapewnić swoim mieszkańcom maksymalny komfort i wygodę.

Inwestycja została zbudowana z najlepszych materiałów, dzięki czemu gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo swoim mieszkańcom. Dodatkowo, na terenie osiedla znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie, co umożliwia wygodne i bezpieczne przechowywanie rzeczy.

Zakończenie budowy w Etiudzie planowane jest na koniec marca, jednak deweloper jest przekonany, że uda mu się zakończyć prace szybciej i odda mieszkania do użytku w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Etiuda to nie tylko miejsce do zamieszkania, ale również doskonała inwestycja na przyszłość. Dzięki swojej lokalizacji i wysokiej jakości wykonania, jest to pewny wybór dla inwestorów poszukujących nieruchomości o wysokiej wartości rynkowej.

Jeśli szukasz wygodnego i nowoczesnego miejsca do zamieszkania lub chcesz zainwestować w nieruchomość o wysokiej wartości, Etiuda jest doskonałym wyborem. Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie.

Sprawdź dostępność mieszkań - EKP DEWELOPER - ETIUDA